امروز قراره یه مقاله خیلی خوب داشته باشیم که فوق العاده کاربردی هست اگر تا الان از میزان اهمیت داشتن وب سایت نمی دونید حتما یه مطالعه ای در این زمینه داشته باشید. موضوع این مقاله راه اندازی یک سیستم خودکار پول ساز و شروع درآمد میلیونی با کمترین سرمایه برای کسب و کار شماست.

نقطه شروع راه اندازی وب سایت کجاست؟ چه تیم های ایرانی خدمات راه اندازی وب سایت را می دهند؟ چه افرادی می توانند مربی خوبی برای راهنمای شما باشند؟ که در این مقاله به صورت مختصری توضیحاتمون رو در اختیار شما قرار می دهیم.

دنبال لیوانِ سایتت باش، ببین هست یا نه!

اولین کاری که باید برای شروع درآمد میلیونی انجام بدید این هست که باید ببینید دامین وب سایت شما وجود داره یا نه! خیلی ها این اشتباه بزرگ را می کنندو کلی زمان و هزینه انجام میدن و بعد میفهمن که ای بابا ! اسم سایتی که میخواهیم راه اندازی کنیم ثبت شده!

اولین قدم ها برای شروع درآمد میلیونی با کمترین سرمایه

برای اینکه ببینید لیوان سایت شما وجود داره یا نه به سایت ایران سرور برید و اسم دامین رو وارد کنید ببینید اسم دامین ثبت شده یا نه! اگر ثبت نشده که مبارکه اگر ثبت بود یه قهوه درست کنید و به دنبال اسم دیگه باشید! قبل این داستان ها لوگو و … طراحی نکنید! سرمایه کم خودتان را نگه دارید. از ما گفتن 🙂

خرید یه پیتزا هاست با کمترین سرمایه

در سال های 87 و اینا بود وقتی می خواستیم سایت راه اندازی کنیم یه مشکل اساسی مربوط به هاست سایت بود. همیشه به دنبال یه هاست رایگان برای شروع انتخاب می کردیم که هیچوقت بدرد نخورد. شروع درآمد میلیونی با خرید زیرساخت های خیلی ضعیف! خب مسلما جواب نمی گیرید!

اولین قدم ها برای شروع درآمد میلیونی با کمترین سرمایه

امروزه با پیشرفت در این حوزه ها شرکت هایی که کارهای بسیار خوبی به عنوان زیربنای سایت شما با کمترین سرمایه به وجود آمدند سایت های میزبان فا و ایران سرور هستند. یه هاست خوب میتواند روی مواردی مثل سئو تاثیر بگذارد و این قسمت رو نادیده نگیرید و همین الان اولین قدم برای شروع درآمد میلیونی را بردارید لطفا! مرسی اه

لباس خوشگل با کمترین سرمایه بگیر!

خب داشتن یه قالب اختصاصی خیلی عالیه! اما باید برنامه نویسی رو یاد بگیرید! ام هم زمان برای یادگیری لازم هست و هم باید تجربه بدست بیارید! اما سایت هایی هستند که در ارائه قالب های وردپرسی فعالیت می کنند که میتوانید با کمترین سرمایه از اون ها استفاده کنید!

اولین قدم ها برای شروع درآمد میلیونی با کمترین سرمایه

سایتی به اسم ژاکِت چند سالی دارد در این حوزه فعالیت میکند که مارکتی از قالب های وردپرسی رو فراهم کرده! اگر هم زیاد بلد نیستید پشتیبان سایت میتواند شما را کمک کند!

شروع درآمد میلیونی با همراهی مُربی وردپرسی

میهن وردپرس هم مثل خیلی ها از زمین خاکی شروع کرد و الان یکی از معتبر ترین وب سایت هایی هست که در زمینه راه اندازی وب سایت وردپرسی درحال ارائه خدمات هست و در سایت های آموزشی وردپرس جزو برترین ها می باشد.

اولین قدم ها برای شروع درآمد میلیونی با کمترین سرمایه

صفر تا صد راه اندازی وب سایت رو می توانید از سایت میهن وردپرس یاد بگیرید و یکسری دوره های خوبم داره که می توانید با کمترین سرمایه درآمد میلیونی شروع کنید 🙂 ببینید چقدر به فکر جیبتون هستیم :))

برچسب ها :