چیزی که این روزها شاهد آن هستیم پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات است همانطور که با این اتفاق شغل های سنتی زیادی را به سمت نابودی می کشاند در عوض شغل های جدیدتری به وجود می آورد که نیاز به فعالیت های بدنی و سختی زیاد نمی باشد اما از لحاظ درآمدی می تواند خیلی بیشتر از شغل های سنتی باشد.اگر فکر می کنید شغل سنتی دارید و در دنیای جدید ارتباطات آینده دار نمی باشد می توانید مهارت های آینده دار و پرکاربرد که کسب و کار شما را نجات می دهد را یاد بگیرید.

با یادگیری مهارت گرافیک , لباس سفر در آینده را بر تن شغلت کن

اگر قرار است شغل سنتی خود را به فضای مدرن دیجیتال مارکتینگ وارد کنید نیاز است تا با زبان گرافیک زیبایی و کیفیت کارتان را به رخ بکشید. در حد نیازتان به مهارت های گرافیکی وارد شوید تا بتوانید تصویر جذابی از کسب و کارتان به نمایش بگذارید. هرچه خود را جذاب تر و زیباتر به نمایش بگذارید حرفه ای تر به نظر خواهید رسید

مهارت های آینده دار و پرکاربرد
ابا یادگیری مهارت گرافیک , لباس سفر در آینده را بر تن شغلت کن

اتفاقا ما قسمت هایی نظیر پاس رو به جلو و ارتقا مهارت را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید این مهارت پرکاربرد و آینده دار را در حد نیازتان و به راحتی یاد بگیرید

ماشینی که تو را به آینده می برد, یادگیری توسعه وب یکی از مهارت های آینده دار و پرکاربرد

توسعه وب (web developer) یکی از صنایع پررونق در جهان است که از اواسط سال 90 میلادی حدود هزار شرکت در این زمینه شروع به کار کردند و تا سال 2005 تعداد آن ها به بیش از 30000شرکت رسید.

وب مستر یک مهارت آینده دار
وب مستر یک مهارت آینده دار

این روزها با آمدن ورد پرس شما خیلی راحت می توانید وب سایت شخصی یا فروشگاه مجازی خود را راه اندازی کنید فقط کافیست یک سرچ در گوگل کنید تا ببینید به چه راحتی می توانید صاحب یک سایت بشوید و با شرکت در چند دوره آموزشی به راحتی یکی از پرکاربرد ترین و آینده دار ترین مهارت های مورد نیاز را یاد بگیرید

طراحی نرم افزار و برنامه نویسی یاد بگیرید تا ماشین شما سرعت بگیرد

اگر چه می تواند یادگیری این مهارت کمی سخت و زمان بر باشد ولی نباید هم بدون هیچ اطلاعی از کنار آن گذشت. وقتی با افراد در مورد برنامه نویسی و طراحی نرم افزار صحبت می کنیم اغلب چهره ای را تصور می کنند که عینک گرد بزرگی زده که بازتاب سبز رنگی از اعداد بر روی عینک او افتاده است اما این فقط یک تصویر هالیوودی از این مهارت است که به ما نشان داده شده است.

این مهارت از هر چیزی مهم تر است زیرا اگر نبود قلب شرکت های بزرگی مانند اپل سامسونگ و خیلی از شرکت هایی که از سیستم عامل های مختلف استفاده می کنند به تپیدن در نمی آمد.امروزه با رشد بازار جهانی موبایل ها و دیگر گجت ها این مهارت به سرعت درحال صعود است.

در حال حاضر نزدیک به 3میلیارد کاربر در دنیا از موبایل و دیگر گجت ها استفاده می کنند بنابراین امروزه شرکت ها و صنایع مختلف از کنسول های بازی تا شرکت های بازاریابی و تبلیغاتی موبایل ها و گجت هارا بزرگترین و قدرتمندترین کانال توزیع و انتقال محتوا می دانند. آنها با ساختن اپ های مختلف این کار می کنند

یکی از مهارت های آینده دار و پرکاربرد تسلط بر سئو وب سایت می باشد

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو مهمترین قسمت برای ایجاد یک سایت است.امروزه برای ساخت یک سایت نه نیاز به هزینه زیادی دارید نه نیاز به زمان زیادی دارید و به همین دلیل است که هر کسب و کاری به راحتی وارد فضای مجازی می شود.البته این خیلی خوب است! ولی سختی کار اونجاست که شما باید بین میلیونها سایت به یک رتبه خوب برسید هرچه تعداد سایت ها بیشتر شود رقابت بر سر رتبه هم سخت تر می شود و چیزی که سایت شما را ارزش گذاری می کند رتبه آن است.

شما با این مهارت زودتر از رقبا پا به آینده می گذارید

این مهارت هایی که گفته شاید شاید هنوز به ده سال نرسیده باشند و اول راه هستند اما اگر یک نگاه به لینکدین و دیگر سایت های کاریابی بیندازید می بینید که تمامی شرکت ها حداقل به یکی از این مهارت ها نیاز دارند. یا اگر هم خود شما کسب و کاری دارید با این مهارت ها می توانید آینده کسب و کار خود را تضمین کنید.