همیشه هزینه های عکاسی محصولات برای جذب مشتری بسیار بالا بوده است.ارائه محتوا در قلب مخاطب باید در ساده ترین حالت ممکن و به صورت کاملا زیبا و شیک منتقل شود. آمارها نشان داده است که کسب و کارهایی فروش بیشتری دارند که از عکس محصولات تبلیغاتی خود به صورت کاملا شفاف و واضح ارائه کرده اند.

یکی از پایدار ترین روش هایی که می توانید روی آن حساب باز کنید کنتراست نور و زنده کردن پیکسل های سوخته در بعضی از تصاویر می باشد. عکس محصولات تبلیغاتی باید به گونه ای ادیت شود که تمامی جزئیات آن به خوبی بدرخشد و آن را به شدت جذاب کند. در این آموزش کوتاه به نحوه چگونگی ادیت عکس دست سازهای رزینی به همراه چوب می پردازیم.

کمتر از 3 دقیقه تا فروش بیشتر فاصله دارید، حتما ببینید!

تغییر نورعکس محصولات تبلیغاتی

شما میتوانید با ابزار Adjustment Layer روی گزینه Exposure کلیک کنید. تنظیمات مربوط به محصول خود را در گزینه Exposure به سمت مثبت بکشید. اینکار باعث می شود نورهای طبیعی محصول شما زنده شوند و محصول شما بدرخشد.

زنده کردن رنگ های از دست رفته عکس محصولات

مهم ترین کاری که باید انجام بدید این هست که قسمت هایی از محصول شما در عکاسی صنعتی بدرستی صورت نگرفته و تنها می توانید از طریق نرم افزار های گرافیکی آن بخش هارا دوباره زنده کنید.

عکس محصولات تبلیغاتی

مشتری زمانی به سمت خرید محصول شما می رود که در ثانیه های اولیه بسیار جذاب به نظر برسد. پس به تغییرات جزئی بپردازید تا در یک نگاه کلی زیبایی بصری خود را نمایان کند. در تصویر بالا محصول گردنبدهای رزینی را مشاهده می کنید که با تغییرات گفته شده می توانید تغیرات را کاملا حس کنید 🙂

کافیست یک کپی از لایه تصویرتان بگیرید و آن را با shift+u سیاه سفید کنید و از طریق level منطقه هایی که پیکسل آنها ازبین رفته است را دوباره برگردانید. و درآخر نوع لایه را به hard light تغییر دهید و با layer mask نواحی اضافی را پاک کنید.

اصلاح عکس محصولات در محتوا تبلیغاتی از نون شب واجب تر است

اصلاح تصویر محصولات خود را بسیار جدی بگیرید، شما میتوانید با یادگیری این تکنیک در بسیاری از هزینه های طراحی صرفه جویی کنید. با کمی صبر و حوصله و تمرین شما می توانید نتیجه خوبی را بگیرید.

اگر سوالی مربوط به ادیت تصویر داشتید خوشحال می شویم که در بخش تیکت پشتیبانی از ما سوال بفرمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود