همانطور که در مقاله های قبل گفتیم، تولید محتوا نیاز به بیان گرافیک در جهت ارتباط با مخاطب خود دارد. ابزارهایی برای طراحی این محتوا وجود دارد. اما یک ابزار آنلاین برای تولید کاراکتر کارتونی و انیمیشن وجود دارد که شما می توانید در ساخت آنلاین گرافیک محتوا از آن برای وب سایت و اینستاگرام از آن استفاده کنید. این ابزار آنلاین که به ساخت انیمیشن آنلاین رایگان هم سرو کار دارد می تواند با تغییر در رنگ منطبق بر محتوای خود یکی از کارآمد ترین ابزار ها باشد. در ادامه به نحوه استفاده از این ابزار آنلاین سایت freepick می پردازیم که به راحتی می توانید کاراکتر کارتونی و انیمیشن خلق کنید. آنلاین کاراکتر حرفه ای بسازیم و همیشه رو به جلو باشیم! 🙂

کاربرد کاراکتر کارتونی و انیمیشن

بهترین ابزار های خلق محتوا گرافیک که می توانید به ساخت آنلاین گرافیک محتوا حساب باز کنید، ابزارهای آنلاین و سریع هستند.

ساخت انیمیشن آنلاین رایگان و ساخت کاراکتر کارتونی
ساخت انیمیشن آنلاین رایگان

این ابزار ها بدون دانش نرم افزاری و مهارت طراحی به تغییر فایل طراحی می پردازد و از آنها در طراحی عکس کاورهای پست وب سایت و اینستاگرام استفاده خواهند شد. در ادامه به نحوه استفاده از این ابزار آنلاین ساخت گرافیک محتوا و چگونگی ساخت کاراکتر حرفه ای می پردازیم.

آموزش ویدیوئی ابزار تولید کاراکتر و انیمیشن آنلاین

ساخت کاراکتر کاربردی و انیمیشن برای تولید محتوا

اگر نرم افزار بلد نیستید این یک راه رو امتحان کن

همیشه افراد زیادی هستند که می گویند ما نمی توانیم گرافیک محتوای خود را به صورت حرفه ای طراحی کنیم. در واقع رسیدن به سطح حرفه ای نیاز به تمرین و کسب تجربه است اما با این حال ابزار های آنلاینی هستند که شما می توانید روی آن ها حساب باز کنید. شما می تونید بخشی از این گرافیک رو از کاراکتر های کارتونی و انیمیشن رایگان و به صورت آنلاین کاراکتر حرفه ای طراحی کنید.

چگونه آنلاین کاراکتر حرفه ای بسازیم؟

همانطور که در ویدیو بالا به شما گفتیم ابزار آنلاین ساخت کاراکتر کارتونی سایت freepick است. می توانیم با استفاده از ابزار آنلاین کاراکتر حرفه ای بسازیم. وجود گزینه animate در سایت براحتی به ساخت انیمیشن آنلاین رایگان می پردازید و خروجی هایی نظیر svg/gif/png و کد هایی برای طراحی سایت و اپلیکیشن در اختیارتان قرار می دهد.

مجموعه ای از کاراکتر کارتونی و انیمیشن را جستجو کنید

گونه آنلاین کاراکتر حرفه ای بسازیم؟
چگونه آنلاین کاراکتر حرفه ای بسازیم؟

با جستجو در سایت stories.freepick.com میتوانید انواع کاراکتر حرفه ای را متناسب با موضوع محتوا پیدا کنید. و سپس تغییراتی مثل رنگ، حذف و اضافه کاراکتر و … را روی گرافیک انجام دهید.