قوانین سایت رو به جلو

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت رو به جلو با آدرس Robejeloo.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار رو به جلو نامیده می‌شود.

تعاریف

رو به جلو: وبسایت رو به جلو با آدرس دامنه robejeloo.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت رو به جلو خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

دپارتمان پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی رو به جلو که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ (در روز‌های غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود. توضیحات بیشتر…

قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

تمام اطلاعات کاربران نزد رو به جلو محفوظ خواهد ماند. رو به جلو به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

هرگونه فروش و انتشار محصولات رو به جلو در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

محصولات آموزشی

تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرری که در صفحه توضیحات محصول ذکر شده توسط رو به جلو به کاربر تحویل داده شود.

در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند.

شرایط اضطراری و پیش بینی نشده

از آنجایی که فایل‌های وبسایت رو به جلو بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط غیر قابل پیش بینی و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

تغییرات توافقنامه: رو به جلو حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

صفحه ایسنتاگرام ما، حال و هواش فرق می کنه