مهم ترین بخش تایپوگرافی در طراحی محتوا انتخاب فونت فارسی می باشد. این انتخاب بسیار مهم و تاثیر گزار خواهد بود. خیلی از کسب و کارها برای شروع و راه اندازی به این نکته توجه نمی کنند و همین باعث می شود درصدی از طراحی محتوا به درستی کار نکند و در نتیجه باعث کاسته شدن زیبایی بصری می شود.

انتخاب فونت فارسی برای طراحی محتوا یکی از عمل های لازم طراحی می باشد که باید بدرستی انتخاب شود. در این مقاله قرار هست بر روی ارتقاء مهارت در انتخاب فونت فارسی مناسب تمرکز کنیم و همچنین فونت های فارسی بسیار عالی را به شما معرفی کنیم.

فونت جذاب فارسی – یکان بخ

یک فونت فارسی بسیار عالی برای طراحی محتوا درعنوان پست های اینستاگرام و وب سایت ها که می توانید استفاده کنید. این قلم بر پایه فونت قلم یکان هست و هدف طراحی این قلم ایجاد خوانایی بیشتر و تاکید بر کلمات محتوا می باشد.

فونت فارسی یکان بخ برای طراحی محتوا

کاربرد فونت فارسی یکان بخ در طراحی محتوا

این فونت در وزن های مختلف وجود دارد اما برای طراحی عنوان محتوا می توانید از این فونت استفاده کنید. خود ما هم از این فونت برای طراحی وب سیات خود استفاده کردیم.

فونت محبوب فارسی – ایران سنس

یکی از پرطرفدار ترین فونت فارسی در سال های اخیر بوده است و بیشتر طراحان حرفه ای در طرح های خود از این فونت استفاده می کنند. کاربرد این فونت در بیان محتوا به صورت متنی است. شما می توانید نکات متنی خود را با این قلم به تصویر بکشید.

فونت فارسی ایران سنس برای طراحی محتوا

کاربرد فونت فارسی ایران سنس در طراحی محتوا

استفاده از این فونت در ساخت وب سایت و اپلیکیشن های موبایلی کاربرد زیادی دارد، شما هم لازم است برای طراحی محتوا در کسب و کار خود از این فونت برای متن های محتوا استفاده کنید.

فونت فانتزی فارسی – لاله زار

فونت فارسی لاله زار یک فونت فانتزیه خوب برای طراحی محتوای کسب و کار شما می تواند به جلوه بصری محتوا کمک کند. کاربرد این قلم در انتخاب تیتر بسیار مناسب است.

فونت فارسی

کاربرد فونت فارسی لاله زار در طراحی محتوا

انتخاب فونت لاله زار میتواند بیشتر در پست های اینستاگرامی مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین شما می توانید در اپلیکیشن snapshout این فونت را درون نرم افزار اجرا کنید و محتواهای بسیار جذابی را خلق کنید.

فونت حرفه ای فارسی – رِی

اگر می خواهید حساسیت زیادی روی تیتر خود داشته باشید فونت فارسی رِی یکی از فونت های بسیار مناسب برای طراحی عنوان محتوا می باشد. این فونت در وزن های محتلفی می توانید استفاده کنید اما به شما پیشنهاد می کنم که هرچه زودتر این فونت را تهیه کنید.

فونت فارسی ری برای طراحی محتوا

کاربرد فونت رِی فارسی در طراحی محتوا

برای متمایز کردن تیتر خود انتخاب این فونت بسیار کارآمد و زیباست. کسب و کارهای بزرگ هم از این فونت برای بیان محتوا خود در طراحی استفاده می کنند. قلم ری دارای دریافت نشان تایپوگرافی ممتاز از تایپ آمریکا است که یکی از معتبرترین گواهی بین المللی طراحی قلم است. و همچنین این فونت فارسی جذاب دارای دیپلم افتخار معتبر گرانشان را کسب نموده است

فونت نیمه سنگین فارسی – نیان

طراحی قلم نیان توجه زیادی به خوانی شده است تا بتواند جای خالی فونت فارسی را در نوشته های محتوا جبران کند. وجود فرم های مسطح تر و مفصل های ارتباطی بسیار زیبا در حروف دیده می شود. نیان در 8 وزن وجود دارد که وزن های پایه را می توانید در متن محتوا از آن استفاده کنید.

فونت فارسی نیان برای طراحی محتوا

کاربرد فونت فارسی نیان در طراحی محتوا

یک فونت فارسی بسیار جذاب برای زیر عنوان ها در طراحی محتوا بسیار می تواند مفید باشد. این فونت را می توانید در پست های اینستاگرامی استفاده کنید و یا در مقاله های وب سیات خود از آن استفاده کنید.