درباره ما

سایت رو به جلو در زمینه آموزش مهارت های اصلی و جدید برای کسب و کارهای نوپا فعالیت دارد.

رو به جلو

وب سایت رو به جلو در سال 1398 سنگ بناهای خود را در قلب شما بنا مهمان کرده است و در سال 1399 پا به عرصه آموزش در زمینه های افزایش مهارت های فردی و گروهی نهاده است. پشتوانه های چندین سال تجربه باعث شده بتوانیم با کمال افتخار تجربه هایمان را به مخاطبین عزیز برسانیم تا قدمی مثبت بر پایه های دانش این سرزمین برداریم. راه های بسیاری را پیموده ایم و از تجربه آموخته ایم که زمان ارزشمند است. گاهی هزینه زمان بسیار سنگین و زمان قابل جبران نیست. پس در خانه رو به جلو میتوانید مسیرهای رفته شده را بدون آزمون و خطا طی کنید.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت زرین پال انجام خواهد شد. این درگاه‌ها از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کنند. همچنین می‌توانید با شرکت تماس گرفته و شماره‌ حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

روش تحویل محصول به مشتری

ما از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می‌کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

روش پشتیبانی محصولات

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از طریق بخش ارسال تیکت، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم. اطلاعات بیشتر درباره زمان‌بندی پشتیبانی …

قانون خطای صفر در کیفیت محصولات

تمام محصولات ما از قانون خطای 0 پشتیبانی می‌کنند، این قانون بدین معناست که تفاوت محصول و حرف‌وحدیث‌هایی که در مورد محصولاتمان موقع معرفی به مشتری بیان می‌کنیم را به 0 رسانده‌ایم. محصولات ما دقیقاً همان کیفیتی رادارند که موقع معرفی اعلام می‌کنیم. نه کمتر و نه بیشتر!

ارائه آپدیت‌های منظم محصولات

محصولات ما همیشه آپدیت خواهند شد. شما می‌توانید پس از خرید محصول از بروزرسانی‌های رایگان محصول استفاده کنید. طبیعتا مشکلات محصول طی آپدیت‌ها برطرف خواهد شد و بهبود‌هایی نیز خواهیم داشت.

بازگشت وجه در صورت وجود مشکل

در صورت وجود مشکل در هر یک از محصولات خریداری شده، رو به جلو تمامی وجه پرداخت شده را به مشتری بازگشت خواهد داد. گارانتی بازگشت وجه شامل مشکلاتی خواهد بود که بعد از ارسال تیکت قادر به حل آن‌ها نباشیم.

صفحه ایسنتاگرام ما، حال و هواش فرق می کنه